Oddział „Dobry Pomysł”

https://polakpotrafi.pl/projekt/film-kac-bystok/

Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi oddział Dobry Pomysł

Zarząd:
Prezes -Jacek Grygorowicz
Vice Prezes -Marcin Sawicki
Vice Prezes -Katarzyna Kowalewska
Sekretarz -Justyna Anna Mnich
Skarbnik -Kinga Krzewska

Komisja Rewizyjna:
Przewodniczący – Anna Wiszowata
Członek -Tadeusz Kreczko
Członek -Edgar Filip Różycki

Nasze konto do wpłat:
Raiffeisen Bank Polska SA
Nr 69 1750 0012 0000 0000 3327 2383

Kontakt z nami

Kac Bystok: https://www.facebook.com/Kac-Bystok-1537253469908709/?fref=ts
Funpage filmu: https://www.facebook.com/Kac-Bystok-1537253469908709/?fref=t
Strona internetowa: www.shdk.bialystok.pl (zakładka „Dobry Pomysł”)
E-mail Stowarzyszenia: shdkdobrypomysl@gmail.com
E-mail filmu: film_kacbystok@wp.pl
Tel. 509087313

 

KAC Bystok

Opis projektu

KAC Bystok to ogólnopolski projekt filmowy, którego głównym celem jest walka z dopalaczami. Film będzie produkcją pełnometrażową z mocnym przekazem bez happy endu. Ponadto będzie transmitowany w kinach na terenie całej polski a przewidywany maksymalny czas filmu to do 70 minut. Miejscem akcji będzie Białystok. Pobocznymi celami jest promocja Białegostoku, kuchni podlaskiej, młodych artystów jak również trzeźwości za kierownicą, aktywizacja bezrobotnych i osób 60+.

W tej antykomedi grać będą zarówno amatorzy, jak i znani aktorzy. Zamierzamy podejść do filmu w taki sposób, aby zniechęcić młodych ludzi do zażywania dopalaczy oraz ostrzec przed skutkami, jakie one ze sobą niosą. Poprzez ten film chcemy pokazać, jak tragiczne skutki niesie za sobą branie takich środków i być może po obejrzeniu większość osób mocno się zastanowi zanim sięgnie po tego typu substancje.

Działania

Szukamy sponsorów, którzy wesprą nas finansowo przy produkcji filmu m. in. darowiznami. W celu zwiększania funduszy na realizację projektu przewidziane są zbiórki uliczne i zakładowe. Obecnie prowadzimy intensywne działania, aby projekt mógł zostać zrealizowany jak najszybciej. W pomoc są również zaangażowane osoby z Kalisza, Warszawy i Poznania. Od samego początku wspiera nas Fundacja Dialog oraz Organizacja Toastmasters Białystok.

Potrzebujemy wsparcia finansowego, aby profesjonalnie nakręcić film, który skierowany będzie do młodzieży 16+. Mamy przekonanie, że poprzez zrealizowanie projektu uchronimy niektórych przed sięgnięciem po dopalacze.

Apelujemy o wsparcie naszego projektu „Kac Bystok”-Członkowie Stowarzyszenia HDK oddział Dobry Pomysł.

Ekipa

Szeregi naszej ekipy zasilają: koordynator projektu, doradcy m. in. do spraw medialnych i marketingowych, dźwiękowcy, operator kamery, osoby, które tworzą muzykę, księgowy, scenarzysta, wizażystka, oświetleniowiec, montażysta napisów, kilku reżyserów i producentów.

https://www.google.pl/#q=%22Kac+Bystok%22

https://www.youtube.com/watch?v=ekt9_-K-BnI

https://www.youtube.com/watch?v=0Pjztb9wAQU

http://bialystok.tvp.pl/24468778/17032016 (od 7.30)